Помен за покој на душата на протоереј-ставрофор о.Бранко

image

Помен за покој на душата на протоереј-ставрофор Бранко Богданов од Виница

На 01.08.2022 година, Неговото Високопреосвештенство Митрополитот Брегалнички господин Иларион, изврши помен за покој на душата на протоереј-ставрофор о.Бранко Богданов од с.Блатец - Виница.

 

На 01.08.2022 година, Неговото Високопреосвештенство Митрополитот Брегалнички господин Иларион, изврши помен за покој на душата на протоереј-ставрофор о.Бранко Богданов од с.Блатец - Виница.